Björk

Björk Guðmundsdóttir

8,2
2 761 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Björk

widziałem w latach 1993-1995 gdzieś tak ?? jakaś wielka ciężarówka była i iakiś diament (?) do tego pamiętam jakiegoś miśka . . . pomoże ktoś ??

Michal1992

Sprawdz na youtube.com: bjork - human behavior. Wydaje mi sie ze o tym mowisz. Tam jest jakis misiek, ale nie wiem czy ten ;-)

Michal1992

albo bachelorette, ale to juz 97...

Michal1992

co ja gadam... "army of me" a nie "bachelorette" ;-) ale sie zaagazowalem.. ide spac

rafau

Dobrze gadasz: http://www.youtube.com/watch?v=lP9e6qM0zWA [www.youtube.com/watch?v...] dzięki wielkie :-) też idę spać! Pozdrawiam!

Michal1992

Ju łelkam, w sprawach bjorkowej zawsze do usług ;-) pozdro

rafau

wiesz ten teledysk mi w pamięci utkwił bo wtedy mi MTV podłączyli i często to leciało a że człowiek mały był wtedy i nic nie widział (tylko TVP 1 i TVP 2) to teledysk wywarł na mnie olbrzymie wrażenie wtedy, no i piosenka też :-) hehe

Michal1992

no klip jest niezle zwariowany, a piosenka swietna ;-). Mnie bjork troche przerazala jak bylem maly.. i moze dlatego zaczalem jej sluchac ;-) Swoja droga MTV chyba sie na bjork wypielo. Nie ogladam, bo nie mam czasu, ale czytalem ze od kiedy przestala byc popowa to ja olali.. coz, szkoda, ze nie chca promowac czegos ambitniejszego. No, ale teraz ponoc nagrywa nowy album wspolnie z timbalandem, wiec moze znowu powroci na billboardy. Oby tylko w dobrym stylu ;-)

rafau

ta pioseneczka POPowa nie jest i chwała jej za to :-) Pamietam też taki teledysk jak salta robiła odbijając się od ściany (dublerka to wiadome:) ale reszta piosenek nie podchodzi mi już jak ta! Pozdrawiam



PS. Najlepsza to była ta wielka ciężarówka i goryl dentysta - nie do przebicia poprostu!

Szukam drugiego teledysku co był tam jakiś wielki pluszowy misiek rodem z horroru (tak przynajmniej to pamiętam, ale nie jestem pewien czy to Bjork) . . .

Michal1992

Wielki psychiczny pluszowy misiek pojawia sie wlasnie w teledysku do "human behaviour", a salta od sciany hmm... moze "it's oh so quiet"?

W porownaniu z tym co bjork stworzyla pozniej, czyli vespertine, medulla, czy fantastyczny soundtrack do DR9 (szkoda ze na seans trzeba leciec az do chicago :/), army of me wydaje sie juz troche cukierkowe ;-).. aaale.. pop czy nie, bjorkowa zawsze dawala rade! ;-) pozdr

Michal1992

https://www.youtube.com/watch?v=129kuDCQtHs
"Tańcząc w ciemnościach"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones