Björk

Björk Guðmundsdóttir

8,2
2 754 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Björk

Który teledysk Bjork uważacie za najlepszy? Moim zdaniem już nigdy nic nie pobije Pagan Poetry, ale uwielbiam też Unravel, Cocoon, Isobel, All is full of love, Hidden Place i Oceanię.

ToJaWynalazlamSekator

Ja bym dodał do tego, co już wymieniłaś "Hunter". Najbardziej zaś zawiodłem się na "Pluto"- pół teledysku jest po prostu czarna :)

pendzonca_melepeta

nie ma teledysku do "pluto". pewno widzialas jakis fanart..

rafau

Nie ma teledysku, ale jest za to wizualizacja (tak samo jest zresztą z "Unravel")

Tutaj można zobaczyć: http://pl.youtube.com/watch?v=63pGPBYyEtc

vene

Fakt! zwracam honor. Zalatuje nieco rubber johnnym aphex twina, z tym ze o wiele slabsze wykonanie.

pozdro

ToJaWynalazlamSekator

hunter... jedna z najdziwaczniejszych rzeczy jakie widziałam w internecie...:) świetnie moim zdaniem pokrywa się z piosenką i bez wątpienia coś w sobie ma

ToJaWynalazlamSekator

Bjork w ogóle jest dziwaczna, co jest oczywiście jej wielkim plusem :) Poza wymienionymi już teledyskami bardzo lubię Bachelorette i Army of Me

ToJaWynalazlamSekator

Uwielbiam Pagan Poetry. Gdy zobaczyłam go poraz pierwszy to zaparło mi dech w piersiach. Do pierwszej trójki zaliczyłabym też Cocoon i Al is full of love.

użytkownik usunięty
ToJaWynalazlamSekator

Mi się podoba "Pagan Poetry" i "All Is Full Of Love".
To są takie moje dwa ulubione :)

ToJaWynalazlamSekator

Pagan poetry to mistrzostwo. Tak samo jak Possibly maybe i Unravel. Dla mnie te trzy teledyski są najlepsze:) All is full of love to niesamowita piosenka, ale tak szczerze, to sam teledysk średnio mi się podoba.

ToJaWynalazlamSekator

Świetne jest video do "It's oh so quiet". Takie żywe, zabawne, jak by to była i Bjork i nie - Bjork :P
Poza tym niepokojące "Bacherolette"

ToJaWynalazlamSekator

Zapomniałam o "Venus as a boy" - to jest coś tak klimatycznego.. Niegdy bym nie pomyślała, ze tak oszczędny teledysk może robić takie wrażenie. To jest chyba mój ulubiony. Za Bjork i jej mimikę. I jajko. xD

ToJaWynalazlamSekator

Nie rozumiem zachwytu nad Pagan Poetry. Według mnie teledysk jest przeciętny. Jedyny zaś, który zawsze chwyta mnie za serce jest do "All Is Full Of Love". Miłość naprawdę może być wszędzie. Teledyski do singli z Medulli są wszystkie tak samo złe i bez żadnego polotu, takich samych spodziewam się do tych z Volty, chociaż słyszałam, że Gondry ma wrócić na zaszczytne stanowisko reżysera jednego teledysku z tejże płyty. Podobają mi sie jeszcze "Bachelorette", bo jest inny niż wszystkie do tej pory nam serwowane przez innych alternatywnych wykonawców, "Army of me", bo jest taki... ciemny i mroczny, mimo, że piosenka absolutnie mi się nie podoba i "Cocoon", bo sprawia, że zawsze kiedy go oglądam robi mi się zimno.

Unravel poza wszelką klasyfikacją. Hipnotyzuje.

ToJaWynalazlamSekator

Moja milosc do tworczosci Bjork zaczela sie od piosenki `Pagan Poetry`. Wraz z tym utworem teledys do niego zaliczam do faworytow! Nastepnie, po glebokim penetrowaniu tworczosci wyroznione miejsce obok `Pagan Poetry` zajely teledyski do `Unravel`(piekno prostoty wyrazu!)i do `All is full of love` a pozniej, `Cocoon` i `Who is it`... a tak ogolnie to Bjork cala swoja tworczoscia jest u mnie na wywyzszeniu!

pagan_chass

Oczu oderwac nie moge od Pagan Poetry, ubostwiam tez Hunter za prostote, Cocoon i Unravel.

ToJaWynalazlamSekator

"All is full of love"
Jak dla mnie najlepszy teledysk.
Bjork jest genialna.

ToJaWynalazlamSekator

szkoda, że te nowe słabe. zwłaszcza, że Gondry jest moim idolem, a tym razem raczej się nie popisał

ToJaWynalazlamSekator

a mnie najbardziej się podoba teledysk :bjork - who is it

ToJaWynalazlamSekator

Prawie wszystkie są świetne.
Ale jednak najbardziej lubię: "All is full of love", "Pagan Poetry", "Human Behaviour" "Cocoon" i "It's oh so quiet".

ToJaWynalazlamSekator

Bjork Była świetna! Ale to było dawno. Później zrobiła się przecietna, a teraz jest nijaka.

2222

Moim zdaniem moze Bjork stalaby sie niejaka , jakby kazada jej piosenka byla taka sama.
Sama nawet powiedzial,ze jakby miala gotowac dwa razy ta sama potrawe to by sie zanudzila na smierc..i mysle, ze to stwierdzenie nawiazuje do ogolnej tworczosc Bjork. Poszukuje, wiec sie rozwoja, rozwija sie, aby tworzyc na nowo. Ale to w sumie kwiestia gustu kazdego z osobna^_^

pagan_chass

tak tak tak!

ToJaWynalazlamSekator

Big Time Sensuality inne też spoko ale chyba ten najlepszy

użytkownik usunięty
ToJaWynalazlamSekator

Moja trójca:
1. Pagan Poetry
2. All is full love
3. Bachelorette

U mnie ranking wyglądałoby podobnie, jak osoby niewiadomej (zbanowanej?;) powyżej. Pagan Poetry nic nie przebije.

użytkownik usunięty
ToJaWynalazlamSekator

bezapelacyjnie te 3

http://www.youtube.com/watch?v=nQB9d-MMIx0 kicio
http://www.youtube.com/watch?v=urrbhgC8PB0 pedomisio
http://www.youtube.com/watch?v=M_j3QjRRGZs Bjork w czystej postaci

użytkownik usunięty
ToJaWynalazlamSekator

Najlepsze z najlepszych to zdecydowanie Hunter, All is Full Of Love oraz Pagan Poetry, a zaraz po nich na mojej liście jest jeszcze miejsce dla Isobel. Możecie wierzyć lub nie, ale teledysk do tej piosenki wyobraziłam sobie zanim poznałam ten prawdziwy. Co w tym dziwnego? To że ten w mojej głowie był prawie identyczny jak oryginał. O_O

ToJaWynalazlamSekator

https://www.youtube.com/watch?v=129kuDCQtHs

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones