Björk

Björk Guðmundsdóttir

8,2
2 761 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Björk

najbardziej lubie "gloomy sunday" i "pagan poetry", a wy?:)

C_o_m_a_l_i_e

Nie tylko dla ciebie Bjork jest geniuszem muzyki :)
A najbardziej lubię.... nie wiem :) Nie mam ulubionych piosenek bo wszystkie jej płyty są dla mnie rewelacyjne. I chyba tylko dlatego, ze poznawanie Bjork zacząłem od Vespertine to właśnie tą płyte cenię najbardziej.

milczacy

Witam
ostatnio zainteresowalem sie muzyka Bjork i szczegolnie zachwycil mnie jeden kawalek "It's oh so quiet". Czy sa jeszcze kawalki w tym klimacie w jej repertuarze? Czy znacie jeszcze jakies utwory wlasnie w takim klimacie (nie tylko Bjork)??? pozdro

bad_motherfucker_2

"It's oh so quiet". ?? OMG. Nie nie znam innej piosenki Bjork w tym klimacie.
Podobno nawet sama Bjork napisała ten kawałek tak "dla zgrywu" i dopiero gdy zdobył on wielką popularność nasza artystka przestała go śpiewać.
Przyznam się, że nie smuciłem się z tego powodu.

C_o_m_a_l_i_e

Och tak! Bjork jest fantastyczna:) Ta muuzyka... Piękna i przepełniona uczuciem. Uważam że wszystkie utwory ma świetne. Jednak najbardziej podoba mi się Oceania. To pierwsza piosenka jej autorstwa którą usłyszałam, więc może dlatego?
pozdrawiam wszyskich fanów Bjork
:-)

space_invader

Zgadzam się z Wami :) Jej muzyka jest cudowna... Ma to " coś " w sobie czego muzyka innych wykonawców nie ma... Cenie bardzo w ludziach oryginalność , a u Bjork tej oryginalności jest dużo :) Co do utworów to oczywiście każdy jest rewelacyjny, ale najczęściej słucham " Pagan Poetry ".

InowroclawskiWilk

Mnie "Pagan Poetry" przekonało do kupienia pierwszej płyty Bjork. Jakieś półtora roku temu w niemieckiej Vivie był program o Bjork i m.in. w przerwach puszczano jej teledyski. Przedtem słyszałem co nieco o tej niesamowitej artystce ale trochę bałem się kupić jej płytę. "Pagan..." rozwiało moje wątpliwości. Całe szczęście bo nie wyobrażam sobie czego bym teraz słuchał gdyby nie Bjork.

Pozdrawiam.

C_o_m_a_l_i_e

ja najbardziej lubię "bachelorette", "hidden place", "yoga", "hunter" i "pagan poetry", ale wszystkie są fajne na swój sposób :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones