TrickyI

Adrian Nicholas Matthews Thaws

7,0
119 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tricky

Kogo półkę zdobią jego płyty miotnie nią we mnie za taki tekst, ale ja spiesze z wyjaśnieniem. Oczywiście chodzi mi o współprace z filmowcami. Jako kompozytor mógłby udzielać się w czymś ambitniejszym niż "Królowa potępionych" czy "Bez twarzy", także ten "Clean" jako dramat jest nie do oglądania. "Bully" nie znam może to być jakaś nadzieja. Ale raczej pozostaje czekać co przyniesie przyszłość. Taka hipnotyczna muza, jakby wrpsot stworzona do podkładania pod obraz...

Picu

pewnie! utwóry Tricky'ego w filmie dają scenom niesamowity power. Nie mogę sobie przypomnieć tytułu filmu, gdzie wykorzystano "You don't" z pierwszej płyty. Nie jest to "Boiler Room" ani "Go now" Może wiesz? albo ktoś wie? z góry dzięki

Nocny_Kinomarek

podaję link: http://www.moon-palace.de/tricky/movies.html :)

dominikagr

dzięki! Olśniło mnie i chyba to "Prawdziwa blondynka".

Nocny_Kinomarek

Bardzo proszę;) Ja sama niedawno odświezylam sobie "Piąty element", który oglądałam ileś lat temu, jako dzieciak jeszcze. Patrzę, a tu Tricky! O_O Swoją drogą muzyka rzeczywiście nadająca się idealnie po podkladania pod obraz:)

Picu

W "Amorres Perros" też jest kawałek Trickiego "Keep Your Mouth Shut"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones