PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1424}

Aniołki Charliego

Charlie's Angels
5,7 71 211
ocen
5,7 10 1 71211
4,6 10
ocen krytyków
Aniołki Charliego
powrót do forum filmu Aniołki Charliego

Najlepszy aniołek

użytkownik usunięty

Mnie do gustu najbardziej przypadła Dylan. Miala najbardziej punkowy styl z całej trójki.

ocenił(a) film na 7

a jakoś polubiłam Alex-Lucy Liu :)

ocenił(a) film na 7

Też uwielbiam Dylan

pawelecki96

Ja najbardziej lubie Natalie. Miała najleprzy uśmiech i była najbardziej szalona.

ocenił(a) film na 6

Mnie najbardziej podobala sie Dylan. Byla taka szalona, nieprzewidywalna :)

punkowy czyli jaki? ;p

użytkownik usunięty
Ralph89

Taka trochę chłopczyca. Przynajmniej dla mnie się taka wydaje:)

Najlepsza była Natalie, bo ona jest zajebiście seksowna, zabawna i tyle! A przy okazji ślicznie wyglądała w tej koszulce, seksownych majteczkach i skarpetkach, jak tańczyła przy odbiciu lustra! :P

ocenił(a) film na 4
davis3

Ta scena wymiata. Cameron Diaz jest naprawdę seksowna

Barti170

http://www.google.pl/imgres?q=cameron+diaz+without+makeup+2011&um=1&hl=pl&sa=N&b iw=1344&bih=748&tbm=isch&tbnid=jXYteT0APROhHM:&imgrefurl=http://gossipvideo.net/ hollywood-actresses-without-makeup/cameron-diaz-without-makeup&docid=afvMXeTpakg qBM&imgurl=http://gossipvideo.net/wp-content/uploads/2012/01/Cameron-Diaz-withou t-makeup.jpg&w=296&h=296&ei=XWI5T--KLsGKhQeMnPGQAg&zoom=1&iact=hc&vpx=760&vpy=26 4&dur=1163&hovh=225&hovw=225&tx=158&ty=114&sig=100568169380674621528&page=1&tbnh =124&tbnw=124&start=0&ndsp=32&ved=1t:429,r:12,s:0

ocenił(a) film na 4
sanczopansa

TO MNIE ZAGŁEŚ....

Barti170

sory miszczu.

ocenił(a) film na 7
Barti170

Jak dla kogo :<

oczywiscie ze tak,barrymore to moim zdaniem najpiekniejsza aktorka na ziemi,moj typ!

ocenił(a) film na 7

Lucy Liu oczywiście ^^ Najładniejsza i najbardziej ogarnięta :P

Mam słabość do Azjatek ;) Alex,jako masażystka wyglądała mega seksownie ;)
Ale koleżanki były również spoko. Cameron, mimo swojej anoreksji zawsze jest rozbrajająca.

Ja wszystkie polubiłam. Ale najbardziej do gustu przypadła mi chyba Dylan :)

użytkownik usunięty

Dylan najładniejsza <33 a scena w samochodzie wymiata :)

użytkownik usunięty

Lucy Liu :)

ocenił(a) film na 10

Uwielbiam DB i CD :-)

Dylan rządzi! Drew w każdej roli mnie rozbraja i zajebi**ie wygląda. Lucy też jest bardzo ładna, a do tego w filmie gra taką, co zna swoją wartość i nie puszcza się z byle kim. Ten jej ruch ręki kiedy faceci chcą do niej zagadać- super. Cameron jest bardzo ładna, ale jakoś nie została moim ulubionym aniołkiem... Jak dla mnie Dylan jest najoryginalniejsza, ma swój styl, taka sexi buntowniczka O_O. Aż miło się ją ogląda :)

Angela4b

Dla mnie Alex.
Czyli Lucy jest po prostu świetna.
Dylan też ok.
Najgorsza jest Cameron.
Po prostu jej wygląd ...dla mnie jest brzydka i tyle.
Wygląda staro..i źle.
I jej zachowanie w filmie..też nie jest najlepsze i jej nie lubię po prostu.
Fajną rolę miała też Demi Moore w 2 części,dla mnie Ona była najlepsza :)

Damx123

Ja niezbyt lubię Demi, ale fakt wypadła nie źle i to muszę przyznać, ale i tak trzymam się tego, co wcześniej pisałam i nadal u mnie Dylan jest na pierwszym miejscu. A tak, a pro po to nie mogę się doczekać trzeciej części! 1 i 2 jak dla mnie mistrzowsko :)

Angela4b

A będzie 3 część?

Damx123

Nie wiem, ale mam nadzieję, że tak, bo ja uwielbiam ten film, a producenci nieźle by zarobili :)

użytkownik usunięty
Angela4b

Byłoby fajnie jakby wyszła 3 część:) A co do aniołków lubię je wszystkie (oprócz Demi). Cameron zawsze mnie rozśmiesza (szczególnie przy scenie tańca i z jedynki i z dwójki;) ), Alex jest opanowana i najbardziej ogarnięta ze wszystkich, a Dylan... cóż o niej można napisać - super babka, taka chłopczyca i zakochuje się w zbirach:P Za to je kocham:)

Mam dokładnie takie samo zdanie :)

Choć aniołek Demi nie bardzo mnie urzekł, to jeśli mam znaleźć coś, co mi się w tej roli podobało to chyba to, że była zła i podstępna (ale o to chodziło, więc ameryki nie odkryłam:)), no i może jeszcze wzrok w pewnych momentach

użytkownik usunięty
Angela4b

Jak dla mnie zagrała trochę dziwnie swoją postać. Ale fakt, była podstępna :)

Tak, dziwnie... Albo według mnie jest możliwość, że najzwyczajniej w świecie nie dopracowali czegoś w tej postaci, bo czegoś mi brakuje, ale nie wiem czego... A może mi się po prostu wydaje...?

użytkownik usunięty
Angela4b

Mi się wydaje, że brakuje tej postaci jaj :P jak na nią patrzę kiedy np. trzyma pistolety i chce strzelic do aniołków albo jak przed jej walką z Natalie mówi: "ups, chyba nie zapomniałyście o istnieniu planu B?" to od razu chce mi się śmiac :D

no... Taka trochę zbyt łagodna :) Powinna od razu z pazurem-zaatakować, a ona tyleee gada... Ale przynajmniej się pośmiać można :)

użytkownik usunięty
Angela4b

Dokładnie:)

:D Gra taką twardą i to sztucznie wychodzi- jak jej nawet pistolet z łap leci :P

ocenił(a) film na 4

Dylan. Jest śliczna. I wcale nie jest chłopczycą. Chłopczyca nie nosi szpilek.

użytkownik usunięty
pattiewizard

W każdym bądź razie, mnie właśnie ona najbardziej się podoba.

Faktycznie Dylan ma świetny styl, a ja wolę Natalie - Cameron Diaz :D

ocenił(a) film na 8

ja najbardziej lubię Dylan, ruda, zbuntowana, uwielbiam takich ludzi.

użytkownik usunięty
deminisia103

Ja nie zawsze, ale akurat ona mi się podoba.

ocenił(a) film na 5

lucy liu.

ocenił(a) film na 10

Też najbardziej polubiłam Dylan

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones