PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1424}

Aniołki Charliego

Charlie's Angels
5,7 71 235
ocen
5,7 10 1 71235
4,6 10
ocen krytyków
Aniołki Charliego
powrót do forum filmu Aniołki Charliego

Ludzie co mówicie!

użytkownik usunięty

To jest Megahit!!!

ocenił(a) film na 3

chyba dla plebsu

Mati_JCVD

Szlachta się odezwała. Sam nie zmarnuję dzisiaj 2,5 godziny na ten gniot, ale nie każdy musi mieć akurat ochotę na jakieś wymagające kino. Nie każdy musi lubić wymagające kino. Nie obrażałbym takich ludzi. Nie znasz bowiem dla i godziny, gdy ktoś ciebie do tego poziomu zrówna.

ocenił(a) film na 3
blindoln

aniołki czarliego to film co najwyżej średni są milion razy lepsze filmy od tego badziewia

Mati_JCVD

I to, że Tobie się nie podoba, daje Ci prawo obrażać osoby, które ten film lubią?

ocenił(a) film na 3
blindoln

ja nikogo nie obraziłem chyba czytać nie umiesz

Mati_JCVD

To Ty chyba nie wiesz co piszesz. Nazywasz ludzi, dla których ten film jest hitem, czyli takich, którym ten film się podoba, plebsem.

"Plebs - to najniższa warstwa ludności miejskiej (najbiedniejsi), pozbawiona majątku i obywatelstwa, złożona m.in. z robotników, służby, żebraków i marginesu społecznego"

ocenił(a) film na 3
blindoln

No włąśnie ten film jest dla słabiaków więc użyłem słowa plebs to chyba oczywiste . Jeśli dal takiego typka to megahit to znaczy że nie widział lepszych filmów i jest plebsem proste ?

Mati_JCVD

Jesteś za głupi, by toczyć z Tobą dalszą dyskusję.

ocenił(a) film na 4
blindoln

Jak na Polsat to megahit i to bez jakichkolwiek dyskusji.

ocenił(a) film na 3
blindoln

wręcz przeciwnie to ty jesteś głupi

ocenił(a) film na 8
Mati_JCVD

Nie rozumiem napięcia, film bardzo dobry idealnie relaksujący, powiedzmy szczerze komu potrzebne dzień w dzień kino ambitne, okej obejrzyj dziennie po 3-4 dramaty i chodź później po mieście z tym swoim poczuciem wyższość ale szczerze to właśnie Ty kolego jesteś w tym pojedynku przegrany, bo zamykasz siebie na "rzeczy ambitne" stając się przy tym ich przegranym. Pozdrawiam mądraszków, winning

ocenił(a) film na 3
FreshMoustache

nie oglądam tylko ambitnych filmów chodzi mi o to że są lepsze filmy rozrywkowe np . Adrenalina , Niezniszczalni a ten film jest średni

użytkownik usunięty
Mati_JCVD

Nie zrozumiałeś aluzji w temacie.
A poza tym, skończcie te podziały na plebs i szlachtę, bo to do niczego nie prowadzi, a państwa, które takiego właśnie podzielenia używały, już dawno zniknęły.

ocenił(a) film na 3

no i gitara

ocenił(a) film na 4
Mati_JCVD

JCVanDame ma racje, tylko plebs może się takim czymś zachwycać. Szlachta celuje wyżej i nie tylko w dramaty (te też potrafią być żenujące).

ocenił(a) film na 4
Roshigdz

owiesek, to trzeba było tą aluzję bardziej naświetlić. A państwa, które takiego właśnie podzielenia używały, do teraz jakoś jeszcze się trzymają :)

użytkownik usunięty
Roshigdz

Ale taki podział nie ma już szans na przetrwanie, a w państwach z takim systemem panuje bieda.

MegaShit

ocenił(a) film na 5

oglądałem wczoraj na polsacie. Nic specjalnego. Było trochę akcji ale ogólnie to nic specjalnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones